MENU

M + K = Bohol, Filipiny. Sesja marzeń za granicą

SESJA MARZEŃ ZA GRANICĄ| PHILIPPINES | BOHOL | PANGLAO | VIRGIN ISLAND

filipiny-sesja-narzeczenska-sesja-na-filipinach-maja-kamil

Filipiny sesja narzeczeńska | Philippines

Bohol, Filipiny. Sesja marzeń za granicą

Bohol, Filipiny sesja narzeczeńska za granicą – bo nic nie dzieje się przypadkiem. Po 36 godzinach podróży z Warszawy dotarliśmy na pierwszą z wysp Panglao, która jest częścią wyspy Bohol. Maję i Kamila spotkaliśmy na wspólnym śniadaniu na campusie. Od słowa do słowa umówiliśmy się na wspólną wycieczkę po wyspach. Island Hopping jest jedną z najpopularniejszych form rozrywki na Filipinach. Zdjęcia zrobiliśmy na Virgin Island, piaszczystym fragmencie wyspy wyrastającym niemal na środku morza.

“Dziewicza wyspa” i Oni, ich nie da się nie kochać, spokój ducha, dla których każdy dzień to przygoda. Dwójka wpatrzonych w siebie ludzi, zdanych na wiele przeszkód po drodze, dążących by zobaczyć jak najwięcej świata. Marzyciele, podróżujący w każdej wolnej chwili z namiotem na plecach. “Możesz wszystko” – koniecznie włącznie piosenkę, która według mnie idealnie wpasuje się w ich życie.

Filipiny sesja narzeczeńska

Marzy Wam się sesja za granicą? Dla chcącego nic trudnego! Filipiny sesja narzeczeńska – tak właśnie spędziliśmy czas z Mają i Kamilem. W dobie tanich lotów możemy zrealizować sesję, gdziekolwiek sobie tylko wymarzenie. Na miejscu poznałam także Mariolę i Tomka, wspólnie byliśmy nad wodospadem i ich miłość uwieczniłam właśnie w tym miejscu. Sesję nad wodospadem na Filipinach możecie zobaczyć w tym linku [KLIK]. Nie musi być to drugi koniec świata jak Filipiny, jest wiele pięknych miejsc w Europie jak Włochy, Hiszpania czy Francja lub bardziej klimatyczne kraje skandynawskie: Norwegia, Szwecja czy Finlandia.

W głowie kreujące się liczby nie koniecznie przekładają się na drogi pobyt, wystarczą nawet dwa dni w tym realizacja sesji zdjęciowej i odpoczynek po podróży.Pamiątka w postaci zdjęć z krainy marzeń może okazać się obrazem, które powiesicie nad łóżkiem w sypialni. A cały wyjazd może okazać się Waszą największą wspólną przygodą, którą będziecie wspominać przez długie wspólne lata:) Inne zdjęcia z Filipin możecie zobaczyć pod tym linkiem [KLIK].filipiny-sesja-narzeczenska-sesja-na-filipinach-maja-kamil

filipiny-sesja-narzeczenska-sesja-na-filipinach-maja-kamilfilipiny-sesja-narzeczenska-sesja-na-filipinach-maja-kamil

INSTAGRAM

Comments
Add Your Comment

CLOSE