MENU

A + M = Norwegia. Sesja kolarska

norwegia-sesja-kolarska-sesja-w-norwegii-trening-rowerowy-norwegia

Norwegia sesja kolarska

wspólna rowerowa pasja

Kiedy masz pasję, mało co Cię postrzyma by się w niej realizować. Kochasz to z całego serca. Robisz niemal wszystko by tylko dać sobie warunki do działania. Jak Oni. Norwegia sesja kolarska. Zdecydowanie nie wiedzieli, że znajdą się tu w Norwegii. W Polsce były trudne czasy, te czasy o pracę. Godną pracę, która przynosiłaby profity na przyszłość. Stąd ich decyzja o wyjeździe za granicę.

Na początku tylko pół roku, z czasem zrodziło się w mieszkanie ponad 5 lat. Odwiedzałam ich często. W konsekwencji przy każdej wolnej okazji, bo rodzinę ma się jedną. A ta, jest najważniejsza. Przede wszystkim jak zawsze wzięłam ze sobą aparat. Pierwsze nasze starcie jeżeli chodzi o wspólne zdjęcia miało miejsce pod Bergen. Gdzie zrobiliśmy sesję plenerową na fiordach. Z pewnością było to niesamowite doświdczenie dla naszej całej 3!

skandynawia, bajka dla rowerzystów

Agata i Maciek na co dzień mieszkają w Bergen. Piękna górzysta Skandynawia to raj dla kolarzy. Choć nie są zawodowcami, uwielbiają pokonywać kolejne bariery zmierzając się z kolejnymi kilometrami. To niesamowite patrzeć na nich, ile emocji, energii i miłości wkładają we wspólną pasję. Dlatego wyznaczają sobie nowe cele, odhaczają następne miejsca, walczą z kilkunastostopniowymi podjazdami. W trakcie wszystko to przy kapryśnej norweskiej aurze. Norwegia jest piękna!

Tak sobie myślę, że mając takie widoki na co dzień, chyba wszystko idzie jakoś sprawniej. Z pewnością sam trening to nie lada wyczyn. Przewyższenia, które pokonują kolaże są porónywalne do treningów profesjonalistów. Dlatego to niesamowite, że taka pasja zrodziła się u nich. Dodatkowo sama aura, nie sprzyja w codziennych treningach. Czasem bywa, że po pracy ubiorą się na wyjście i nagle zaczyna padać deszcze. W skrócie, zazwyczaj pod stym względem potrzeba tu anielskiej cierpliwości. Zapraszam na reportaż z krótkiego treningu kolarskiego!INSTAGRAM

Comments

Trudno powiedzieć co tutaj jest piękniejsze: ta para, ta miłość, ta pasja czy te krajobrazy…Jedno pewne…wszystko razem i każde z osobna pięknie “złapane” w obiektywie…Chapeau bas!!!

Add Your Comment

CLOSE