MENU

A + M = Norwegia. Bergen. Sesja plenerowa

Bergen. Sesja plenerowa

Sesja plenerowa w Norwegii

Przede wszystkim to zadanie do najłatwiejszych nie zależało, wpłynęło na to kilka czynników. Po pierwsze, samo namówienie własnej siostry i jej męża na zrealizowanie sesji plenerowej w Bergen. Po drugie ubrania, które musiałam spakować do małej walizki i tym samym zajmowały sporą jej część. Ponadto samo przyjście na sesję, skandynawski klimat jest bardzo specyficzny. Z pewnością wilgotny i nieco mroźny mimo środka lata. Bergen sesja plenerowa Agaty i Maćka na fiordach tuż za miastem. Miejsca nie szukaliśmy długo, z racjo tego, że dzisiejsza dwójka naszych bohaterów mieszka tu na co dzień. Przede wszystkim okolice znają na wylot. Bywa, że wyjeżdżają na nieco dalsze wycieczki, tak by jak najwięcej korzystać z uroków niesamowitej Norwegii.

Skandynawskie fiordy tłem sesji

Norwegia, zachodnia część półwyspu skandynawskiego. Zazwyczaj jest tu wietrznie i pochmurno. Jednak kraje skandonawskie mają to coś, czego nie ma żadne kraj na świecie. Z pewnością klimat jest tu nadzwyczajny, lekko “zgaszony” w dzień, jakby zaraz miało zajść słońce, a jest środek dnia. Tu pod Bergen sesja plenerowa i tło, otwarte morze, fiordy oraz fioletowe wrzosy w jednym miejscu. Do tego urokliwego miejsca zabrali mnie Agata i Maciek. Z pewnością bacznie obserwowałam co się dzieje. Byłam skupiona, ale z drugiej strony lekko rozmarzona. Bo jak tu nie marzyć, jak jesteś w tak cudownym miejscu i jeszcze robisz to co kochasz?

Fotografowałam siostrę na sesji

Przede wszystkim jestem walecznym człowiekiem! Dlatego też, nie miałam oporów czy wziąć aparat z Polski i zaproponować siostrze sesję zdjęciową. Agata i Maciek byli po ślubie cywilnym. Co najważniejsze, są ze sobą od kilku dobrych lat i znają się na łyse konie. On, zorganizowany, ogarniający i pracujący, zaś Ona melancholijna oaza spokoju z wielkimi marzeniami. Kocham ich razem i osobno. Są różni i jednak tak bardzo podobno. Z pewnością mają wspólne cele i marzenie, konsekwentnie do nich dążą, razem. Dlatego są dla mnie wzorem relacji, mimo wielu sprzeczności, kochają się na życie. LOVE!


INSTAGRAMbergen-sesja-plenerowaComments
Add Your Comment

CLOSE